ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

بهترين بازيگران دهه اخير سينما


ليستي از بيست بازيگر که در دهه اخير نقش‌آفريني‌هاي برجسته و به‌يادماندني داشته‌اند توسط سايت ايندي‌واير منتشر شده است که نشان مي‌دهد در 10 سال اخير کدام نقش‌آفريني‌ها با اقبال بيشتري از سوي تماشاگران هنر سينما روبه‌رو شده‌اند.


رامي مالک، فيلم راپسودي


رامي مالک بازيگر آمريکايي، مصري‌تبار با بازي در سريال دختران گيلمور در سال 2004 وارد عرصه تصوير شد، بعد از آن در فيلم‌هايي چون شب در موزه، گرگ‌و‌ميش، Oldboy، جنون سرعت، پاپيون و راپسودي بوهمي نقش‌آفريني کرد.


هرکول پوآرو جديد با بازي جان مالکوويچ


بي‌بي‌سي براي اينکه علاقه‌مندان هرکول پوآرو را به سريال جديد خود علاقه‌مند کند، تصاوير تازه‌اي از صحنه‌ي فيلمبرداري اين سريال منتشر کرده است و براي اين منظور عکس‌هايي را انتخاب کرده است که جان مالکوويچ را در کنار ساير بازيگران سريال نشان مي‌دهد.


جک اسپارو و جاني دپ


اگر تاکنون خبر نداشتيد بايد به اطلاعتان برسانيم که شخصيت جک اسپارو يا جک گنجشکه در فيلم ان دريايي کارائيب از اول اين شکل و هيبتي که در فيلم مي‌بينيم را نداشت و در زمان نگارش فيلمنامه‌ي ان دريايي کارائيب، کمپاني ديزني، سر و شکل ديگري را براي جک اسپارو در نظر داشت.


کلينت ايستوود


کلينت ايستوود از آن دست غول‌هاي سينمايي است که دوست داريم هيچ‌وقت بي‌خيال سينما نشود و تا آنجا که مي‌تواند فيلم بسازد و فيلم بازي کند. خوشبختانه او همچنان در 88 سالگي قبراق و سرحال با سينما زندگي مي‌کند و از کارگرداني لذت مي‌برد و نقش اصلي فيلم‌هايش را نيز بر عهده مي‌گيرد.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: فيلم ,سريال ,اسپارو ,بازي ,بازيگران ,سينما ,ان دريايي ,هرکول پوآرو ,نشان مي‌دهد ,بهترين بازيگران
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید | ویک موزیک Younesi تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی سلامت کودک مرجع کمیک تونز بلاگ تبلیغات الماس وبلاگ رسمی رضا گلابی آنلاین لاو استور سبز سبز